Şubat 15 2012

Bornova Alüminyum Zeminli Tabela

Tagged Under : , , , ,

Bornova’da Alüminyum zeminli Tabelalar nerede yapılır.? 0232 374 0 724

Alüminyum Tabela :

Uzun servis ömrü, dizayn esnekliği, iyi şekillendirebilme, yüksek izolasyon gücü, hafiflik, dekoratif görünüm, korozyana karşı direnç, dayanıklılık, yüksek güç/ağırlık oranı ve çevreye karşı duyarlılık özellikleri sayesinde Yıldırım Alüminyum’un satışa sunduğu alüminyum rulo ve alüminyum levha yapı ve inşaat sektörünün öncelikli tercihidir.

Büyük şehirlerimzide kent mobilyası’da diye adlandırdığımız tabela türlerinden birtaneside alüminyum zeminli tabelalardır. Tabelanın özelliği alüminyum olmasıdır bu da şunu doğurur. Çok hafif bir tabela ağırlığına sahip olmanız demektir montajda ağırlık açısından daha az yük demektir ayrıca çevre şartları açısındanda uzun ömürlü ve krozyonu az bir malzemedir. Kent estetiğinde önemli bir yer tutar bu malzemeden hayalinizin ötesine geçecek kadar imkan tanır malzeme size oltu taşı gibi hafif işlenmesi kolay ve görseli yüksek bir malzemedir.

Alüminyum tabelada yapılacak boyuta göre kalınlıkları 1.5mm 2mm 2.5mm ve 3mm et kalınlıklarında üretim yapılmaktadır.Işıklı Alüminyum Tabelalarda genelde cnc router oyma yapılan reklam bölümüne tersten plexiglass istenilen renkte uygulanarak imal edilir ve aydınlatması iç kontrüksiyona florasan lamba tesisatı yapılarak sağlanır. Işıksız tabelalarda zemin istenilen renge elektro statikle boyandıktan sonra izerine istenildiğinde folyo uygulaması veya pleksi lazer kesim uygulaması veya kutu harf uygulaması veya raytırla oyulan alüminyum arkadan pleksi konarak oluşturulan tabela modelidir. Alüminyum tabelalar zemin olarak elektro statik veya fırın boya olark 2biçimde kaplanabilir. Meslekte yaratıcı bir sanatkarın alüminyumla yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Bu sayede kent reklam mobilya ve dekorasyon sistemi çok gelişerek günümüzdeki yerini almıştır. Fakat hala reklamın türkiyede hak ettiği yerde olduğuna inanmıyorum. Mekanın içerisine çok yüksek paralar harcarken en ehemniyetli şey olan reklama malesef yatırım yapmıyor ve bu bölüm cılız kaldığından çoğu işyeri kapanıyor ve ya kapanmayla karşı karşıya kalıyor. Buda bu meslekte Türkiyede gelişim ve büyüme hızını kesiyor.

Bornova’da Alüminyum zeminli Tabelalar, Bornovalı Alüminyum zeminli Tabelalar, Bornova’da Alüminyumİzmir’de Alüminyum zeminli Tabelalar, Alüminyum zeminli Tabelalar  İzmir, İzmirli Alüminyum zeminli Tabelalar,  İzmire Alüminyum zeminli Tabelalar ,zeminli Tabelalar, Alüminyum zeminli Tabelalar,  Bornovaİzmir Alüminyum zeminli Tabelalar,Konak Alüminyum zeminli Tabelalar,  , Konak’ta Alüminyum zeminli Tabelalar,  Konaklı Alüminyum zeminli Tabelalar, Estetik Alüminyum zeminli Tabelalar, Çağdaş Alüminyum zeminli Tabelalar , Karşıyaka Alüminyum zeminli Tabelalar, Karşıyaka’da Alüminyum zeminli Tabelalar’cu, Karşıyakalı Alüminyum zeminli Tabelalar  , Manisada Alüminyum zeminli Tabelalar,  Manisalı Alüminyum zeminli Tabelalar, Manisada Alüminyum zeminli Tabelalar, Ucuz Alüminyum zeminli Tabelalar  , Acil Alüminyum zeminli Tabelalar,Alsancakta Alüminyum zeminli Tabelalar, Alsancak’lı Alüminyum zeminli Tabelalar, Egede Alüminyum zeminli Tabelalar,  Alüminyum zeminli Tabelala, Alsancağa Alüminyum zeminli Tabelalar,Çiğli Alüminyum zeminli Tabelalar  , Çiğli Alüminyum zeminli Tabelalar, Çiğli’de Alüminyum zeminli Tabelalar,  Görsel Alüminyum zeminli Tabelalar
Menemen Alüminyum zeminli Tabelalar, Menemen’de Alüminyum zeminli Tabelalar, Menemenli Alüminyum zeminli Tabelalar,Aliağa Alüminyum zeminli Tabelalar, Aliağa’da Alüminyum zeminli Tabelalar,  Aliağalı Alüminyum zeminli Tabelalar,Seferihisar Alüminyum zeminli Tabelalar,  Seferhisarlı Alüminyum zeminli Tabelalar, Seferhisarda Alüminyum zeminli Tabelalar,Buca Alüminyum zeminli Tabelalar, Buca’da Alüminyum zeminli Tabelalar  , Bucalı Alüminyum zeminli Tabelalar
Pınarbaşı Alüminyum zeminli Tabelalar,  Pınarbaşı’nda Alüminyum zeminli Tabelalar, Pınarbaşılı Alüminyum zeminli Tabelalar,Manisa Alüminyum zeminli Tabelalar,  Manisa’da Alüminyum zeminli Tabelalar,  Manisalı Alüminyum zeminli Tabelalar,Kordon Alüminyum zeminli Tabelalar, Kordon’da Alüminyum zeminli Tabelalar, Kordon’da Alüminyum zeminli Tabelalar,Torbalı Alüminyum zeminli Tabelalar, Torbalı’da Alüminyum zeminli Tabelalar, Torbalı’ya Alüminyum zeminli Tabelalar.
Köymenler Bornova’da  Alüminyum zeminli Tabelalar telefon: 0232 374 0 724

 

Make a Comment

You must be logged in to post a comment.

izmir matbaa bornova matbaa izmir reklam bornova reklam