Ekim 10 2019

Bornova’da Broşür Setler

Tagged Under : , , , , ,

Köymenler Bornova  Snapper Broşür Setler nerede Bulunur.? 0232 374 0 724

Snapeer Grubundan olan bu malzeme 16 grupta toplamak mümkündür.

1)  a) Leaflet stand:

2 kanllı ç mekanlarda broşür ve posterlerinizi bir arada sergileyebileceğiniz ideal bir üründür. Tek ve çift taraflı olarak farklı model seçenekleri oluşturabilirsiniz. Çerçeve 30 mm, 32 mm’lik rondo yada gönye köşe profillidir. Raflar sac ve şeffaf akrilik alternatifli, 2xA4 kapasitelidir.

b)Leaflet stand: 4 kanallı

İç mekanlarda broşür ve posterlerinizi bir arada sergileyebileceğiniz ideal bir üründür. Tek ve çift taraflı olarak farklı model seçenekleri oluşturabilirsiniz. Çerçeve 30 mm, 32 mm’lik rondo yada gönye köşe profillidir. Raflar sac ve şeffaf akrilik alternatifli, 2xA4 kapasitelidir.

2) Leaflet Banner : İç mekanda farklı şekillerde kullanım için farklı bir görsel sunum aracıdır. Ana gövdenin her iki tarafındaki kanallar, görselinizi istediğiniz yükseklikte tekli veya çiftli olarak sergilemenizi sağlar. Görselin  yerleştirildiği üst profil bir Poster Fast olup poster değiştermenize olanak verir.

3)) Leaflet Sürgülü Çerçeve: İç mekanda farklı şekillerde kullanım için farklı bir görsel sunum aracıdır. Ana gövdenin her iki tarafındaki kanallar, görselinizi istediğiniz yükseklikte tekli veya çiftli olarak sergilemenizi sağlar.   Görselin yerleştirildiği üst profil bir Poster Fast olup poster değiştermenize olanak verir.

4)Leaflet Konveks Pano: İç mekanda çift taraflı olarak kullanılabilen bi üründür. Işıksızdır. İstenildiğinde ışıklı da yapılabilir. Alt kısmına istenirse raf eklenebilir. Gövdedeki menteşeli kapak sayesinde                 posterinizi                                        değiştirmek          kolaydır. Göz hizasındaki görsel sunumu ve güzel görünümüyle vermek istediğiniz mesajı rahatlıkla karşıya iletir.

5) Leaflet Broşür Set Tek Sıra: Güzel bir görünüme sahip bu ürün 8xA4 kapasitelidir.
Her bir yüzünde 4 raf vardır. Akrilik alınlığına 160×350 mm ebadında logo veya reklamınızı yerleştirebilirsiniz.

Çift taraflı alınlık önde 4 arkada dört olmak üzere 8 adet A4 broşürlük.

6) Leaflet Broşür Set Çift  Sıra:

Güzel bir görünüme sahip bu ürün 8xA4 kapasitelidir. Her bir yüzünde 4 raf vardır. Akrilik alınlığına (450 X 160 mm) ebadında logo veya reklamınızı yerleştirebilirsiniz.

8) Akrilik Broşürlük Set: 

Mağaza, galeri, banka vb. gibi yerlerde kullanılan dekoratif bir üründür. Minimum 6, maksimum 32 broşürlük kapasitesi vardır. 4 rafınıda kolayca takabilirsiniz. Tek ve çift taraflı modelleri mevcuttur. Gövde alüminyum, raflar 4 mm şeffaf akriliktir. İstenirse tekerlek eklenebilir.Duvar tipi broşürlük 8 broşür kapasitesine sahiptir. Mağaza, galeri, banka vb. gibi yerlerde kullanılan dekoratif bir üründür. 8 broşürlük kapasitesine sahiptir. Tüm rafları kolayca takıp çıkartabilirsiniz.

9)Dekoratif Broşür Stand:

A4 ebadında, yatay ve dikey modelleri vardır. Broşürlük kısmı polikarbonat malzemedir. Broşürlük kısmı 3 mm polikarbonattan üretilmiş olup kırılmaya oldukça dayanıklıdır. Ürün demonte paketlenir. Kurulum şeması ve sabitleme parçaları paket içerisinde yer alır.

Broşürlerinizi sergilerken aynı anda da üst kısmındaki föylük sayesinde mesajınızı iletmenize olanak sunar.Ürün üzerine monte edilen U kıvrılmış pleksi alınlık görevi görürken içindeki görseli de istediğiniz sıklıkta yenileyebilirsiniz.. Broşürlük 3 mm polikarbonat malzemeden imal edilmiştir, kolay kırılıp çizilmez.

10) Zig Zağ Stand:

Alınlıksız yüksekliği 1620 mm’dir. Dekoratif ayak alüminyum elips profil, raflar 10 mm akriliktir. Ürün demonte paketlenir. Kurulum şeması ve sabitleme parçaları paket içerisinde yer alır.

11)Zig Zağ Stand Çift Ayak:

Bornova, İzmir Snapper Broşür Setler, Konak Snapper Broşür Setler,, Konak’ta Snapper Broşür Setler, Konaklı Snapper Broşür Setler, Estetik Snapper Broşür Setler, Çağdaş Snapper Broşür Setler, Karşıyaka Snapper Broşür Setler, Karşıyaka’da Snapper Broşür Setler’cu, Karşıyakalı Snapper Broşür Setler, Manisada Snapper Broşür Setler,Manisalı Snapper Broşür Setler, Manisada Snapper Broşür Setler, Ucuz Snapper Broşür Setler, Acil Snapper Broşür Setler,Alsancakta Snapper Broşür Setler, Alsancak’lı Snapper Broşür Setler, Egede Snapper Broşür Setler,Alsancağa Snapper Broşür Setler,Çiğli Snapper Broşür Setler, Çiğli Snapper Broşür Setler, Çiğli’de Snapper Broşür Setler,Görsel Snapper Broşür Setler,İzmir’de Snapper Broşür Setler, Snapper Broşür Setler İzmir, İzmirliSnapper Broşür Setler,İzmire Snapper Broşür Setler, Bornova’da Snapper Broşür Setler, eneyimli Snapper Broşür Setler, Bornova’ya Snapper Broşür Setler, Snapper Broşür Setler,, Menemen Snapper Broşür Setler, Menemen’de Snapper Broşür Setler, Menemenli Snapper Broşür Setler,Aliağa Snapper Broşür Setler, Aliağa’da Snapper Broşür Setler,Aliağalı Snapper Broşür Setler, Seferihisar Snapper Broşür Setler,Seferhisarlı Snapper Broşür Setler, Seferhisarda Snapper Broşür Setler,Buca Snapper Broşür Setler, Buca’da Snapper Broşür Setler, Bucalı Snapper Broşür Setler, Pınarbaşı Snapper Broşür Setler,Pınarbaşı’nda Snapper Broşür Setler, Pınarbaşılı Snapper Broşür Setler,Manisa Snapper Broşür Setler,Manisa’da Snapper Broşür Setler,Manisalı Snapper Broşür Setler, Kordon Snapper Broşür Setler, Kordon’da Snapper Broşür Setler, Kordon’da Snapper Broşür Setler,Torbalı Snapper Broşür Setler, Torbalı’da Snapper Broşür Setler, Torbalı’ya Snapper Broşür Setler,Alsancak’ta Snapper Broşür Setler,Egede Snapper Broşür Setler,İzmirde Snapper Broşür Setler , Karşıyaka’da Snapper Broşür Setler,Konak’ta Snapper Broşür Setler,Manisa’da Snapper Broşür Setler,Renkli Snapper Broşür Setler.
Köymenler Bornova   Snapper Broşür Setler 0232 374 0 724

Comments are closed.

izmir matbaa bornova matbaa izmir reklam bornova reklam