Nisan 28 2012

Bornova Promosyon

Tagged Under : , , , ,

Köymenler Bornova’da     Promosyon nerede yapılır?: telefon: 0232 374 0 724
PROMOSYON NEDİR?

Bir malı geniş kitlelere tanıtmak ve o malın sürümünü sağlamak amacıyla yapılan çalışmalara promosyon denir.Promosyon ürünleri öyle çeşitli ve verimli ki, veriminin farkında olan ve promosyon ürünlerini en yaygın, etkin şekilde planlı olarak kullanan firmalar promosyon ürünlerinin önemini ve vazgeçilmezliğini özetliyor. Dünya devi yiyecek, içecek, otomotiv ve giyim firmaları promosyon’u en sık, en yaygın, en doğru ve en fazla kullanan firma örneklerindendir. Dünyaca tanınan güzellik ve bakim ürünleri üretici ve satıcı firmaları ayni şekilde promosyon ürünlerini çok verimli kullanırlar.Ancak promosyon ürünlerinin büyüsü ve cazibesi bir başka yerde daha gizlidir. Dünya devi olmayan, yüksek maliyetli tanıtım ve reklam mecralarını kullanamayan küçük ve orta ölçekli firmaların dikkatine. Firmanızı, markanızı, ürünlerinizi ve emeğinizi tanıtmak için, hedef kitlenizin ürününüze ve markanıza dokunacak kadar yakin olacağı en etkin tanıtım aracı promosyon ürünleridir.Promosyon ürünlerinin kullanımı firmanız büyüdükçe, ürün çeşidiniz arttıkça, adiniz marka olduğunda da vazgeçilmez olacaktır. Bunun en güzel örneği Türkiye ve dünya devleridir.. En büyük firmalar promosyon ve tanıtım ürünlerini en verimli ve en düzenli kullanan firmalardır. Bu da promosyon ürünlerinin gücünün ispatidir.
·          Promosyon, insanların günlük hayatta kullanabildikleri ürünlerden seçilerek yapılmaktadır. Böylece Hedef kitlenize yarar sağlarsınız.
·          Promosyon ürünleri hediyelik eşya değildir. Kimliğinizi, Logonuzu hayatin her alanına taşır.
·          Promosyon hayata renk katmaktır. Promosyon reklam ve tanıtımın yansımasıdır.
·          Promosyon, gelişen dünyamızda firmaların kendilerini yada ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesidir.
·          Promosyon, hayatımızın her alanına hitap eden ürünlerde, müşterilerimizle içiçe olarak onlarla bütünlük sağlamak demektir.
·          Promosyon ürünleri, markanızı bilinir, akılda kalıcı ve cazip kılar.
·          Promosyon, marka değerimizi yükseltmek ve hedef kitlelerimize ulaşmak demektir.
·          Promosyon, kendi reklamımızı yaparak insanlarda merak uyandırmak demektir.

Promosyon ürünleri;
Kalem, çakmak, bardak altı, promosyon kalem, masa saati, duvar saati, anahtarlık, ajanda, dijital ürünler, metal kalem, plastik kalem, baskılı kalem, bloknot, t-shirt, bayrak, masa seti, kurşun kalem vb. şeklinde sıralayabiliriz.
Promosyon ürünleri pazarlamanın vazgeçilmez unsurudur.
Promosyon ürünü;
•Bir firmanın bir ürününün akılda kalıcı, elden düşmeyecek hale getirilmesinde en büyük unsurdur.
•Bir firmanın markalaşmasında,
•Bir firmanın kurumsal kimliğini tanıtmada,
Promosyon ürünleri kadar, promosyon ürünlerinin kullanım alanları ve zamanları da geniş bir yelpazeye yayılmıştır.

PROMOSYON ÜRÜNLERİ KİMLER TARAFINDAN KULLANILIYOR?

Promosyon ürünleri öyle çeşitli ve verimli ki, veriminin farkında olan ve promosyon ürünlerini en yaygın ve etkin şekilde planlı olarak kullanan firmalar promosyon ürünlerinin önemini ve vazgeçilmezliğini özetliyor. Dünya devi yiyecek firmaları; içecek firmaları, otomotiv firmaları promosyonu en sık, en yaygın, en doğru ve en fazla kullanan firma örneklerdendir. Dünyaca tanınan güzellik ve bakım ürünleri üretici ve satıcı firmaları aynı şekilde promosyon ürünlerini çok verimli kullanırlar.
Ancak promosyon ürünlerinin büyüsü ve cazibesi bir başka yerde daha gizli. Dünya devi olmayan, yüksek maliyetli tanıtım ve reklam mecralarını kullanamayan küçük ve orta ölçekli firmaların dikkatine: Firmanızı, markanızı, ürünlerinizi ve emeğinizi tanıtmak için, hedef kitlenizin ürününüze ve markanıza dokunacak kadar yakın olacağı en etkin tanıtım aracı promosyon ürünleridir.Promosyon ürünlerinin kullanımı firmanız büyüdükçe, ürün çeşidiniz arttıkça, adınız marka olduğunda da vazgeçilmez olacaktır. Bunun en güzel örneği Türkiye ve dünya devleridir; en büyük firmalar promosyon ve tanıtım ürünlerini en verimli ve en düzenli kullanan firmalardır. Bu da promosyon ürünlerinin gücünün ispatıdır.
PROMOSYON ÜRÜNLERİ DENİLDİĞİNDE AKLA İLK GELEN NEDİR?
Akla ilk çekici, cazibeli, renkli, alımlı, hayatın her alanında kullanışlı, çeşitli ve LOGOLU, firmanın ve ürünün kimliğini taşıyan ve yansıtan ürünler gelmelidir.
Promosyon’u ürünlerini çok iyi anlamalı ve doğru tanıtmalıyız.
Promosyon ürünleri faydalı, yaratıcı, uygun fiyatlı ve eğlencelidir ve hepsinden önemlisi de gerçekten işe yararlar.Promosyon ürünleri bir firmanın markalaşmasında, markanın ürünlerinin akılda kalıcı hale getirilmesinde kullanılan araçtır. Elinizdeki kalemi, ajandayı, anahtarlığı,başınızdaki şapkayı, duvarınızdaki- masanızdaki saati ve daha nicelerini, yani promosyon ürünlerini, fark etmemek atlamak ya da unutmak mümkün değildir.Promosyon ürünleri, markanızı bilinir, akılda kalıcı ve cazip kılar. Promosyon ürünleri hediyelik eşya değildir.
Bornovalı    Promosyon,Sürekli      Promosyon,     Promosyonlar,  Bornova’ya    Promosyon,Bornovalıya     Promosyonlar,    Promosyon Bornova, Ajans Köymenler Bornova İzmir’de        Promosyon,        Promosyon  İzmir, İzmirli        Promosyon,  İzmire        Promosyon,   Reklam,,Tabelacı Köymenler,    Promosyon Köymenler,        Promosyon, Bornovalı Usta    Promosyon,     Bornova’lı    Promosyon,        Promosyon,  Bornova İzmir        Promosyon,Konak        Promosyon,  , Konak’ta        Promosyon,  Konaklı        Promosyon, Estetik        Promosyon, Çağdaş     Promosyon , Karşıyaka     Promosyon, Karşıyaka’da      Promosyon’cu, Karşıyakalı      Promosyon, Manisada     Promosyon,  Manisalı     Promosyon, Manisada     Promosyon, Ucuz        Promosyon  , Acil        Promosyon,Alsancakta     Promosyon, Alsancak’lı        Promosyon, Egede        Promosyon,  Alüminyum zeminli Tabelala, Alsancağa      Promosyon,Çiğli        Promosyon  , Çiğli        Promosyon, Çiğli’de        Promosyon,  Görsel        Promosyon, Menemen        Promosyon, Menemen’de        Promosyon, Menemenli        Promosyon,Aliağa        Promosyon, Aliağa’da       Promosyon,  Aliağalı        Promosyon,Seferihisar     Promosyon,  Seferhisarlı        Promosyon, Seferhisarda      Promosyon,Buca     Promosyon, Buca’da        Promosyon  , Bucalı     Promosyon, Pınarbaşı        Promosyon,  Pınarbaşı’nda     Promosyon, Pınarbaşılı     Promosyon,Manisa    Promosyon, Manisa’da        Promosyon,  Manisalı     Promosyon,Kordon      Promosyon, Kordon’da        Promosyon, Kordon’da     Promosyon,Torbalı        Promosyon, Torbalı’da      Promosyon, Torbalı’ya        Promosyon,  Alsancak’ta      Promosyon  Tabela,  Egede        Promosyon  ,  İzmirde Bornova’ya    Promosyon  ,  Karşıyaka’da        Promosyon  ,  Konak’ta Bornova’lı    Promosyon  ,  Manisa’da
Köymenler  Bornova’da    Promosyon telefon: 0232 374 0 724

Make a Comment

You must be logged in to post a comment.

izmir matbaa bornova matbaa izmir reklam bornova reklam