Şubat 02 2012

Bornova Karton Çanta

Tagged Under : , , , , , , ,

Karton çanta imalatı  
Karton veya Amerikan bristolden tasarımlarınız üzerine basılarak kırım makinalarımızla şekillendirilerek çanta görünümünü alan kağıt ürünlerdir.
Dikey ve yatay karton çantalarda elimizdeki çok çeşit ölçüler ile firmalara kalıp ücreti yansıtmadan gömlekçi, ayakkabıcı, konfeksiyon, dershane, okul, özel okullara, sürücü kursu ve eğitim kurumları, kuyumcu, gözlükçü, saatçi ve kozmetik ürünleri satan firmalara, Fuarlara katılan firmaların Bursa’da ki karton ambalaj firmamızda karton çanta, özel kurdeleli, el geçmeli , kordon örme ipli, kağıt poşet, takviyeli kağıt ve karton çanta – Poşet, üretiminde en hesaplı en ekonomik fiyata her çeşit ambalaj ihtiyaçlarını adet sınırlaması olmaksızın karşılamaktayız. Karton çantalarda Amerikan Bristol karton , geri dönüşümlü Kraft karton, kuşe, kroma kartonlar kullanılarak yapılır. Selefon dediğimiz yüzey kaplamalarda ister parlak ister mat Selefon olarak olarak müşterilerimizin tercihine bağlıdır. Karton çantada en ideal karton Amerikan Bristol’ dür. Sertlik bakımından ve her iki yüzeyinin beyaz olmasından dolayı önerdiğimiz bir karton çeşididir. En hesaplı ve maliyeti düşük karton çanta kroma kartondan yapılır bu kartonun baskı yüzeyi beyaz, içe gelen kısmı ise gri olduğundan maliyeti oldukça düşürmektedir. Her kağıdın üzerine istenilen baskı uygulanır. Tüm kartonlarda baskı mükemmel sonuç verir. Yaldız ve hologram baskı renkli metalize üzerine yapılıp Ultraviyole Lak veya Gofre (kabartma) uygulaması yapılırsa görünüş bakımından eşsiz bir ürün olur. Ayrıca metalize veya renkli selefon kaplamalı ürünlere varak yaldızlı baskılar ve çok renkli (CMYK) baskılar ayrı bir güzellik ve hava  vermektedir. Ebatlar müşterinin isteği doğrultusunda yapılır. Karton çantanın ebadına, şekline ve kullanım alanına göre karton gramajı karton özelliği belirlenir. karton çanta yaptıracak müşterilerimize kendileri için en uygun ürünü öneririz.

Bornova Karton Çanta,Bornova’da Karton Çantacı,Bornovalı Karton Çantacılar,Karton Çanta Bornovaİzmir Karton Çanta,Karton Çanta İzmir,İzmir’de Karton Çanta,İzmirli Karton Çantacı,İzmirde Karton Çantacılar
Manisa’da Karton Çantacı,Manisalı Karton Çantacılar,Manisa’da Karton Çantacılar
Işıkkent’de Karton Çantacı,Işıkkentli Karton Çantacılar,Işıkkentdeki Karton Çantacı
Alsancak’ta Karton Çantacı,Alsancaklı Karton Çantacılar,Alsancağa Karton Çantacı
Konak Karton Çanta,Konak’ta Karton Çantacı,Konağa Karton Çantacılar
Buca’da Karton Çantacı,Bucalı Karton Çantacılar,Bucaya Karton Çantacı
Karşıyaka Karton Çanta,Karşıyaka Karton Çantacı,Karşıyakada Karton Çantacılar.

Bornova Köymenler Karton Çanta  Matbaa Dijital baskı Baskı Makinası Satış

Tel: 0.232 374 0 724  Gsm: 0.532 686 09 14

Make a Comment

You must be logged in to post a comment.

izmir matbaa bornova matbaa izmir reklam bornova reklam